טיפול בסדציה הכרתית

סוף לפחד מטיפולי שיניים!

אחד מהגורמים המגבירים את הנזק והפגיעה ברקמות הרכות והקשות בפה הוא דחיה של בדיקה או טיפול של רופא שיניים. דחיינות שנובעת בעיקר מהחשש לכאב, מחוסר הנוחות. חשוב להבין שחלק גדול מאוד מהציבור הרחב חושש מביקור אצל רופא השיניים.

כל דחיה או הימנעות מביקור מחמירה את מצבך,  זאת הבריאות שלך!

פתרון יעיל לאנשים שהחשש והפחד חזקים אצלם הוא טיפול בסדציה הכרתית.

מה זה טיפול בסדציה הכרתית ?

סדציה הכרתית הינה שיטה המאפשרת טיפולים דנטלים ללא כאב וללא תחושות לא נעימות העלולות ללוות טיפולים אלה. שיטה זו מתאימה למרבית המטופלים ולרוב סוגי הטיפולים ומאפשרת לבצע את הטיפול כולו בפעם אחת, גם אם הינו מורכב ונרחב. החל מעקירת מספר שיני בינה בפעם אחת, המשך בעקירות שינים, השתלות, ניתוחי חניכיים או ניקוי עמוק (הקצעת שרשים), השלמות עצם, הרמת סינוס ועוד.

מעבר ליתרונות הנ"ל ניתן על ידי השימוש בסדציה הכרתית להקטין בצורה משמעותית את תופעות הלוואי המלוות טיפולים אלה, כמו כאב ונפיחות שלאחר הטיפול. זאת עקב היכולת לתת בזמן הטיפול תרופות המקטינות תופעות אלה וכן העובדה שהמטופל אינו מתוח וחרד בזמן הטיפול. עבודתו של הצוות המטפל הינה נוחה יותר ומאפשרת לבצע פעולות מורכבות בצורה אופטימאלית, דבר המשפר את התוצאה הסופית במקרים קשים ומורכבים ובכלל. החיסכון בזמן שמתקבל בביצוע החד פעמי מאפשר ליהנות מהר יותר מתוצאות הטיפול ולקצר את אי הנעימות הנובעת משיקום זמני (תותבות או גשרים זמניים). הטיפול מתוכנן ומבוצע עם הרופא המשקם שבמקרים רבים נוכח גם הוא בזמן הטיפול וכך ניתן להגיע לתיאום ואופטימיזציה של התוצאה הסופית.

מי מבצע בפועל את הטיפול בסדציה הכרתית ?

את הסדציה במרפאתנו מבצע רופא/ה מרדים/מה מומחה המלווה את התהליך החל בתכנון, האנמנזה והבדיקות  הרפואיות הדרושות, הכנת המטופל/ת וכמובן בביצוע עצמו ושחרור המטופל/ת בסיום התהליך. במשך התהליך כולו המטופל/ת אינו רדום לחלוטין ולפיכך יש שיתוף פעולה, נשימה עצמאית ואפילו אפשרות לדבר, כך שהסיכונים הכרוכים בתהליך הינם מינימאליים חשוב להדגיש שלא מדובר בהרדמה מלאה.

למי מותר לבצע טיפול בסדציה הכרתית ?

הטיפול בסדציה אפשרי רק במרפאה של מומחה באחד מתחומי רפואת השיניים שלו רישיון מומחה של משרד הבריאות או במרפאה של מי שקיבל רשיון לבצע סדציה הכרתית על ידי משרד הבריאות. מרפאתנו גאה להציע אפשרות זו לרווחתם של המטופלים ולהקלה על אי הנעימות הכרוכה בסוג זה של טיפולים.

במרפאת ד"ר צוברי שברמת השרון צברנו ניסיון והבנו שטיפול בסדציה הכרתית הוא פתרון איכותי ובתנאי שהוא מלווה במענה אמיתי ובהתאמה מלאה למטופל. מטרתנו המרכזית היא להעניק חוויית התרפאות טובה ולא רק את הטיפול הטוב ביותר הקיים בישראל, הכל כדי "לצחוק בפה מלא".

לחץ למאמר אודות יתרונות הטיפול בסדציה הכרתית.